kontakt z nami

O firmie

Dankan Packaging jest firmą rodzinną z wyłącznie polskim kapitałem. Wiodącym naszych działań jest zaopatrywanie przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych spożywczych i chemicznych w opakowania metalowe i szklane do produkcji seryjnej. Istotnym składnikiem naszej aktywności jest personalizacja opakowań. Dzięki znacznemu doświadczeniu w sektorze B2B, precyzyjnie realizujemy zamówienia, po przez dostawę właściwego typu opakowania. Na szczegółowe wymagania klientów staramy się odpowiedzieć dobrze dobranym opakowaniem.
W zakresie opakowań dla przemysłu spożywczego (opakowania metalowe i szklane ) jesteśmy wiodącym tego typu dostawcą w Polsce.
W zakresie puszek promocyjnych i technicznych jesteśmy w czołówce najwiekszych dostawców z tej kategori opakowań. W zakresie personalizacji pół-produktów jakim są puszki metalowe wyznaczamy trend i kierunek, który później przyjmowany jest w w tejże kategorii opakowań. Dzięki solidnej , szerokiej i konkurencyjnej ofercie jesteśmy wybierani jako znany i solidny dostawca.
Zaufało nam wielu klientów w Polsce i zagranicą.

Zapraszamy do współpracy

Usługi kategorie

Kontakt z Nami

 • DANKAN PACKAGING Sp. z o.o.
  Wola Dębińska 431, 32-852 Dębno
  woj. Małopolskie, Polska

  tel. (+48) 12 210 04 01
  fax. (+48) 12 210 04 03
 • Email:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Media: